Máte nápad a chceli by ste sa posunúť vpred?

  Ste osamelý rodič, dlhodobo nezamestnaný, zdravotne znevýhodnený alebo ste kvôli rôznym životným udalostiam museli zostať doma? Máte nápad ako si v ťažkej situácii privyrobiť, ale neviete ako na to? Práve pre vás sú určené kurzy, na ktorých sa môžete inšpirovať. Kurzy realizuje nezisková organizácia Áno pre život so sídlom v Rajeckých Tepliciach vďaka Accenture Nadačnému fondu v Nadácii Pontis.

  V mesiacoch apríl až júl bude nezisková organizácia Áno pre život v Rajeckom regióne realizovať bezplatné kurzy pre znevýhodnených ľudí. Kreatívne kurzy, rozhovory so zaujímavými ľuďmi, nové nápady, nadobudnutie zručností ako spropagovať svoje výrobky na sociálnych sieťach a na internete môžu pomôcť zmeniť sociálnu situáciu ľudí ohrozených sociálnym vylúčením. Budú mať možnosť „vziať svoj život a pracovný osud do vlastných rúk“.

  V ponuke sú štyri tréningy.

  • Na kurze kreatívneho háčkovania sa naučíme vyrábať praktické veci do domácnosti či darčeky. Prihlásiť sa môžu aj úplní začiatočníci.
  • Kurz Medovníková tvorba bude venovaný výrobe 3-D predmetov z medovníkového cesta – teda domčeky, darčekové kazety a rôzne iné nápady.
  • Na grafickom rýchlokurze sa naučíme vyrábať jednoduché plagáty, pozvánky či bannery.
  • Ako spropagovať svoje výrobky na internete a na sociálnych sieťach, ako nájsť ďalšie zdroje na financovanie nápadov sa naučíme na PC kurze.

  Ak sa chcete bezplatných kurzov zúčastniť, vyplňte prihlášku najneskôr do 10.04.2017.

  Accenture_logo_sive

  Pontis_logo

   

  Nekomentované

  Sorry comments are closed for this Post.

  Copyright © 2016 Áno pre život n.o.

  User Login