Medovníky

  Chránené pracovisko „Remeselné dielne“

  Chránená dielňa sídli v priestoroch Spojenej katolíckej školy v Rajci. Predmetom činnosti je výroba medovníkov. Pracujú tu 4 zamestnanci, z toho 2 zdravotne znevýhodnení a 1 sociálne znevýhodnený zamestnanec. Pracovníci v dielni vyrábajú medovníky, ktoré sa tešia veľkej obľube a sú zo strany verejnosti často žiadané. Na základe požiadaviek zákazníkov sa produkcia medovníkov v dielňach postupne rozširuje na výrobu medovníkov pre celiatikov, diabetikov a alergikov. Nechýbajú ani medovníčky na špeciálne príležitosti, či ročné obdobia – svadby, výročia, narodeniny, krsty, Vianoce, Veľká noc. Sortiment je skutočne bohatý a pestrý. Medovníky sa zdobia na objednávku podľa špecifických požiadaviek záujemcov alebo podľa výberu z nášho katalógu.

  Všetky výrobky z chránenej dielne sa predávajú v cukrárni RAJecké Radosti v Rajeckých Tepliciach. Cukráreň je chráneným pracoviskom, ktoré taktiež prevádzkuje naša nezisková organizácia.

  Motiváciou k vytváraniu pracovných miest pre zdravotne a sociálne znevýhodnených ľudí je naše presvedčenie, že títo ľudia potrebujú rovnaké pracovné príležitosti ako zdraví spoluobčania a nielen charitu.

  Kontakt:
  Chránené pracovisko Remeselné dielne
  Námestie Andreja Škrábika 5, 015 01 Rajec
  www.medovnikovyraj.sk
  e-mail: dielne@medovnikovyraj.sk
  tel.: 0911 756 034

  Copyright © 2016 Áno pre život n.o.

  User Login