Sme tu pre vás, keď potrebujete. Volajte. Píšte.

apz@nextra.sk

+421 903 534 894

ÁNO PRE ŽIVOT n.o., Farská 543/2, 013 13 Rajecké Teplice

apz@nextra.sk

+421 903 534 894

Benefičný koncert pre ľudí v núdzi

Published On: 1. októbra 2018Categories: aktuality

Nezisková organizácia Áno pre život Vás pozýva na Benefičný koncert pre ľudí v núdzi, ktorý sa uskutoční v pondelok 19. novembra 2018 o 17,00 hodine v Bábkovom divadle v Žiline.

Na koncerte vystúpi talentovaná speváčka Janais, Martin Repáň, víťaz folklórnej súťaže Zem spieva a Ťažká muzika z Terchovej. Uvedení umelci sa spojili, aby podporili ľudí v núdzi. Záštitu nad koncertom prevzala predsedníčka Žilinského samosprávneho kraja Erika Jurinová.

Koncert je vyvrcholením kampane „Domáce násilie ubližuje všetkým“, ktorej cieľom je informovanie verejnosti o príčinách a dôsledkoch násilia páchaného na deťoch, ženách a v rodinách. Kampaň organizuje nezisková organizácia Áno pre život pri príležitosti Svetového dňa prevencie týrania a zneužívania detí a Medzinárodného dňa boja proti násiliu páchanému na ženách.

Na koncert je pozvaná široká verejnosť. Výťažok z predaja vstupeniek putuje na pomoc členom rodín ohrozených domácim násilím alebo inou krízovou situáciou, na pomoc osobám so zdravotným alebo sociálnym znevýhodnením.

Lístky je možné zakúpiť:

  • v pokladni Bábkového divadla v Žiline,
  • on-line na anoprezivot.sk,
  • v cukrárni RAJecké Radosti, Rajecké Teplice, tel. č. 0911 534 895.

Áno pre život už 20 rokov pomáha matkám s deťmi, ktorým poskytuje útočisko pred domácim násilím či podáva pomocnú ruku v čase krízy. Prevádzkuje bezplatnú Linku pomoci 0800 12 00 24 pre ľudí z celej SR, prevádzkuje Poradenské a Komunitné centrum, vytvára pracovné miesta pre znevýhodnené ženy a osamelé matky.

Čo ďalšie sa deje
pod našimi strechami

Oslava výročia svätej Gianny: 28. apríla 2024 v Kostole Božského Srdca Ježišovho v Rajeckých Tepliciach

Categories: aktuality, udalosti|

Farský úrad v Rajeckých Tepliciach v spolupráci s neziskovou organizáciou Áno pre život a hnutím Modlitby matiek srdečne pozýva na oslavu [...]

Go to Top