Sme tu pre vás, keď potrebujete. Volajte. Píšte.

apz.vedenie@anoprezivot.sk

+421 903 534 894

ÁNO PRE ŽIVOT n.o., Farská 543/2, 013 13 Rajecké Teplice

apz.vedenie@anoprezivot.sk

+421 903 534 894

Medovníky z našej chránenej dielne zožali úspech na Radničkiných trhoch

Published On: 1. októbra 2015Categories: aktuality

V dňoch 25.-27.9.2015 sa priamo v historickom centre Bratislavy, na Primaciálnom námestí, konal už 15. ročník Radničkiných trhov. Organizátori tohto podujatia si kladú za cieľ zviditeľniť prácu občanov so zdravotným postihnutím a osloviť zamestnávateľov, aby zamestnávali zdravotne postihnutých, ktorí by tak našli uplatnenie nielen v chránených dielňach, ale aj na otvorenom trhu práce.

Tento rok sa trhov zúčastnili aj zamestnanci naše chránenej dielne z Rajca, ktorá je známa predovšetkým výrobou originálnych medovníkov. Atmosféru podujatia nepokazilo ani nepriaznivé počasie.

„Bola to veľmi vydarená akcia. Okrem predajných možností otvárajú Radničkine trhy aj priestor pre nadväzovanie kontaktov, stretnutie a spätnú väzbu od zákazníkov. Zároveň menia pohľad verejnosti na prácu ľudí so znevýhodnením, na potrebu ich integrácie do spoločnosti,“ uviedli zamestnanci chráneného pracoviska Remeselne dielne.

[wpnukes_gallery id=“1623″]

Čo ďalšie sa deje
pod našimi strechami

Oslava výročia svätej Gianny: 28. apríla 2024 v Kostole Božského Srdca Ježišovho v Rajeckých Tepliciach

Categories: aktuality, udalosti|

Farský úrad v Rajeckých Tepliciach v spolupráci s neziskovou organizáciou Áno pre život a hnutím Modlitby matiek srdečne pozýva na oslavu [...]

Go to Top