Sme tu pre vás, keď potrebujete. Volajte. Píšte.

apz.vedenie@anoprezivot.sk

+421 903 534 894

ÁNO PRE ŽIVOT n.o., Farská 543/2, 013 13 Rajecké Teplice

apz.vedenie@anoprezivot.sk

+421 903 534 894

Nedarí sa vám nájsť si prácu?

Published On: 9. apríla 2016Categories: aktuality

Ste dlhodobo nezamestnaný a nedarí sa vám nájsť vhodnú prácu? Mohli by vám pomôcť kurzy, ktoré realizuje nezisková organizácia Áno pre život so sídlom v Rajeckých Tepliciach vďaka Accenture Nadačnému fondu v Nadácii Pontis.

V mesiacoch apríl až jún bude nezisková organizácia Áno pre život v Rajeckom regióne realizovať bezplatné kurzy pre ľudí ohrozených sociálnym vylúčením alebo pre zdravotne znevýhodnených. Vďaka týmto kurzom môžu rozvíjať svoje pracovné a životné zručnosti v sociálnych podnikoch prevádzkovaných organizáciou. V ponuke sú tri tréningy.

  • Tréning komunikačných zručností bude zameraný na komunikáciu so zákazníkmi, taktiež na efektívnu komunikáciu medzi kolegami a reprezentáciu organizácie navonok.
  • Na kaviarenskom / čašníckom rýchlokurze sa účastníci naučia základné pravidlá obsluhy v kaviarni, ďalej ako vhodne komunikovať so zákazníkom, ale aj dobré rady a tipy na servírovanie nápojov, kávy či koláčov.
  • Na kurze zdobenia medovníkov sa účastníci pod vedením skúsenej lektorky naučia pripravovať polevu, rôzne techniky a motívy zdobenia.

Účastníci na kurzoch obsiahnu teoretickú aj praktickú časť. Ak sa chcete bezplatných kurzov zúčastniť, vyplňte prihlášku najneskôr do 22.04.2016.
Accenture_logo_sivePontis_logo

 

Čo ďalšie sa deje
pod našimi strechami

Oslava výročia svätej Gianny: 28. apríla 2024 v Kostole Božského Srdca Ježišovho v Rajeckých Tepliciach

Categories: aktuality, udalosti|

Farský úrad v Rajeckých Tepliciach v spolupráci s neziskovou organizáciou Áno pre život a hnutím Modlitby matiek srdečne pozýva na oslavu [...]

Go to Top