Sme tu pre vás, keď potrebujete. Volajte. Píšte.

apz.vedenie@anoprezivot.sk

+421 903 534 894

ÁNO PRE ŽIVOT n.o., Farská 543/2, 013 13 Rajecké Teplice

apz.vedenie@anoprezivot.sk

+421 903 534 894

Nezisková organizácia Áno pre život pravidelne od roku 2008 upozorňuje verejnosť na problematiku domáceho násilia.

Published On: 12. októbra 2016Categories: aktuality

Ide o dlhoročnú osvetovú kampaň organizácie, ktorú každoročne realizuje pri príležitosti Svetového dňa prevencie týrania a zneužívania detí a Medzinárodného dňa boja proti násiliu páchanému na ženách. Jednou z tohtoročných ťažiskových aktivít kampane je verejná beseda Pomoc seniorom – pomoc obetiam trestných činov, na ktorej vystúpi odborníčka s dlhoročnými skúsenosťami, prezidentka Fóra pre pomoc starším – Ľubica Gálisová. Beseda sa uskutoční 14. novembra vo veľkej sále Mestského úradu v Žiline. Pripravujeme taktiež prednášky pre študentov stredných škôl. Vyvrcholením kampane je Benefičný koncert pre ľudí v núdzi, ktorý sa uskutoční 20. novembra v Dome umenia Fatra v Žiline. Na koncerte sa predstaví talentovaná speváčka JANAIS.

V roku 2016 sa kampaň Domáce násilie ubližuje všetkým koná pod záštitou slovenského predsedníctva v Rade Európskej únie. Pri realizácii kampane spolupracujeme s ďalšími partnermi – Radou seniorov Mesta Žilina a Fórom pre pomoc starším.

Kampaň v sebe nesie posolstvo o bolestiach obetí a vyzýva k zvýšenej pozornosti, k ochrane a k pomoci týmto obetiam.

plagat-apz-kampan-2016

Čo ďalšie sa deje
pod našimi strechami

Oslava výročia svätej Gianny: 28. apríla 2024 v Kostole Božského Srdca Ježišovho v Rajeckých Tepliciach

Categories: aktuality, udalosti|

Farský úrad v Rajeckých Tepliciach v spolupráci s neziskovou organizáciou Áno pre život a hnutím Modlitby matiek srdečne pozýva na oslavu [...]

Go to Top