Sme tu pre vás, keď potrebujete. Volajte. Píšte.

apz@nextra.sk

+421 903 534 894

ÁNO PRE ŽIVOT n.o., Farská 543/2, 013 13 Rajecké Teplice

apz@nextra.sk

+421 903 534 894

Nezisková organizácia Áno pre život vytvára bezpečné prostredie matkám a deťom aj počas mimoriadnej situácie

Published On: 9. mája 2020Categories: aktuality

Nadácia Tatra banky podporila úsilie neziskovej organizácie Áno pre život v boji proti šíreniu nákazy vírusom COVID-19 v Domove G. B. Molla.

Hneď po vyhlásení mimoriadnej situácie boli v Domove G. B. Molla prijaté viaceré opatrenia proti šíreniu infekcie spôsobenej koronavírusom. Organizácia tu poskytuje dočasné ubytovanie osamelým tehotným ženám a matkám s deťmi v núdzi, ktoré sú obeťami domáceho násilia alebo náhle stratili prístrešie. Vo zvýšenej miere je venovaná pozornosť respiračnej hygiene a hygiene rúk, ako aj dôkladnej dezinfekcii celého prostredia. „Veľmi si vážime, že podpora Nadácie Tatrabanky prišla okamžite po vypuknutí pandémie. Vďaka grantu bol do zariadenia zakúpený germicídny žiarič a respirátory pre zamestnancov a klientov“, uviedla Zuzana Dobešová, riaditeľka n. o. Áno pre život. Výsledkom projektu je tak vytvorené bezpečné prostredie pre matky s deťmi, ale aj pre zamestnancov organizácie, čo je v tejto neistej a vypätej situácii veľmi potrebné.

[wpnukes_gallery id=“4261″]

Čo ďalšie sa deje
pod našimi strechami

Oslava výročia svätej Gianny: 28. apríla 2024 v Kostole Božského Srdca Ježišovho v Rajeckých Tepliciach

Categories: aktuality, udalosti|

Farský úrad v Rajeckých Tepliciach v spolupráci s neziskovou organizáciou Áno pre život a hnutím Modlitby matiek srdečne pozýva na oslavu [...]

Go to Top